Witajcie, miło że zajrzeliście na tą zakładkę aby poznać nas nieco bliżej 🙂
Mam na imię Sandra i razem z mężem od 4 lat prowadzimy firmę, która robi dla Was piękne zaproszenia oraz dodatki na różne uroczystości. Od zaproszeń na sesje zdjęciowe, vouchery na usługi kosmetyczne aż po wyjątkowe zaproszenia na chrzest, roczek i oczywiście Śluby!
Początkowo firma nazywała się Kartkuje, może znacie nas pod ta właśnie nazwą? Nazwa sprawiała wielu osobą problem z wymówieniem kartkuje, a więc padła decyzja aby zmienić nazwę na dekodruk, nazwa łatwiejsza do zapamiętania, a warto o nas pamiętać :).
Razem z nami pracuje Pani Zosia, która wiąże najpiękniejsze wstążeczki na świecie, a w sezonie świątecznym robi fantastyczne bombki ze zdjęciem, które są już ozdobą tysięcy domów.
Dzwoniąc do nas możecie czasem usłyszeń Olę, czyli nasza 2 letnią córeczkę, która gdy odwiedza firmę jest żywo zainteresowana ilością papieru do kolorowania i tymi wszystkimi kolorowymi wstążeczkami.
Robimy to co lubimy, z każdym rokiem poszerzamy nasze usługi oraz polepszamy jakość, ciągle inwestując w lepsze maszyny. Wiemy na czym Wam zależy, usługa musi być szybka o wysokiej jakości, w pełni się z tym zgadzamy. Dodatkowo staramy się dodać miłą obsługę, lubimy ludzi i kontakt z nimi.
Zainteresowała Was nasza oferta? Warto zamówić u nas 😉